Iepazīsti pasniedzēju: Vlada Žukova

Lepojamies ar katru lektoru, kas ir daļa no Riga Coding School komandas, un vēlamies arī jūs nedaudz vairāk iepazīstināt ar mūsu pasniedzējiem. Vlada Žukova pasniedz datu analīzes kursu. 

1.Kā Tu uzsāki savu karjeru IT jomā?

Ar datiem strādāju kopš universitātes laikiem. Prakses laikā nonācu bankas sfērā un paliku tajā uz vairākiem gadiem, strādājot dažādās jomās – gan ar klientu datiem Pārdošanas un Mārketinga daļā, gan Finanšu riskos, gan AML. Katrā posmā bija daudz izaicinājumu un tika iegūta lieliska pieredze. Pašlaik strādāju IT uzņēmumā kā datu zinātnieks, turpinu nodarboties ar datizraci un pieņemt visdažādākos izaicinājumus.

2.Viena diena Tavā darba dienā.

Darbs ar datiem – iegūšana, apstrāde, problēmu risināšana, analīze. Diezgan daudz laika pavadu pie datu sagatavošanas turpmākai modelēšanai, vizualizācijai un interpretēšanai,  jo galvenais mūsu darbā ir parādīt klientam rezultātu saprotamā valodā ar akcentu uz galvenajiem ieguvumiem. Dienas gaitā centos veltīt laiku arī mācībām un iegūt jaunas iemaņas.

3.Kādu padomu tu sniegtu cilvēkiem, kas vēlas apgūt IT?

Manuprāt, šajā jomā ir svarīga praktiskā daļa un nepārtrauktā attīstība, jo IT sfēra attīstās ļoti ātri un vajag censties saglābāt tempu. Tajā paša laikā ir svarīgi nepazaudēt līdzsvaru un padarīt ikdienu dažādāku, piemēram, ar kādu no IT atšķirīgu hobiju.

4.Galvenās prasmes, ko dalībnieki iemācīsies apmeklējot Tavus kursus un kas noderēs šī brīža darba tirgū?

Kā veikt datu analīzi ar Python palīdzību un kā to var izmantot, lai iegūtu pievienotu vērtību. Kā tikt galā ar datu tabulām un iegūt nepieciešamo izvadi ar SQL palīdzību. Kā arī centīšos daudz laika veltīt rezultātu vizualizācijai, pielietojot aktuālas un noderīgas rekomendācijas.

5.Kas Tevi visvairāk uzrunā pasniedzēja darbā?

Dalīties ar savām zināšanām un pieredzi. Parādīt, ka pat sarežģītas lietas var būt interesantas un aizraujošas. Kā arī kopā ar citiem risināt problēmas, kas var rasties mācību procesā. Un, protams, mācīties līdzi.

 
Registracija
Kontaktai