Iepazīsti pasniedzēju: Artūrs Marnavskis

Lepojamies ar katru lektoru, kas ir daļa no Riga Coding School komandas, un vēlamies arī tevi nedaudz vairāk iepazīstināt ar mūsu pasniedzējiem. No mūsu pašu kursu absolventa līdz pat to lektoram Artūrs ir ieguvis bagātīgu pieredzi, kas gūta, 10 gadus strādājot IT jomā. Iepazīties datu analīzes kursa pasniedzējs – Artūrs! 

 

Kā Tu uzsāki savu karjeru IT jomā?

Savas gaitas IT jomā uzsāku jau gandrīz 10 gadus atpakaļ lieliskā un diezgan mazā uzņēmumā, tajā brīdī, kam es esmu pateicīgs par pieredzi un jautrajiem brīžiem ar kolēģiem. 

 

Viena diena Tavā darba dienā.

Mans darbs ietver dažādu problēmu risināšanu, kas var būt saistītas ar dažādām gala klientu problēmām. Tajā pašā brīdī pašas pamatsistēmas atkļūdošana un jaunu problēmu reģistru un analīzi, lai pēc iespējas ātrāk varētu rast risinājumu.

 

Kādu padomu tu sniegtu cilvēkiem, kas vēlas apgūt IT?

Būt pašpārliecinātiem, neklausīties stereotipos, kas bieži izskan sabiedrībā. Īstais laiks, lai sāktu mācīties ap un par IT pasauli ir tieši tagad. Mēs dzīvojam laikmetā, kad IT darba tirgū ir iztrūkums pēc IT profesionāļiem.

 

Galvenās prasmes, ko dalībnieki iemācīsies apmeklējot Tavus kursus un kas noderēs šī brīža darba tirgū?

Spēja sarežģītu uzdevumu sadalīt mazos un loģiskos soļos, lai varētu tikt galā ar jebkuru uzdevumu vai problēmu efektīvā veidā. 

 

Kas Tevi visvairāk uzrunā pasniedzēja darbā?

Dalīties ar iekrāto pieredzi gadu gaitā un pasniegt sarežģītas tēmas saprotamā valodā, un, protams, gandarījums, ka pēc tava pasniegtā kursa cilvēks aizies gudrāks nekā atnāca.

 
Skip to toolbar
Registracija
Kontaktai