Iepazīsti pasniedzēju: Deniss Celuiko

Lepojamies ar katru lektoru, kas ir daļa no Riga Coding School komandas, un vēlamies arī tevi nedaudz vairāk iepazīstināt ar mūsu pasniedzējiem. Web izstrādes kursa pasniedzējs – Deniss! 

 

Kā Tu uzsāki savu karjeru IT jomā?

Tā kā interesējos par IT jomu vēl kopš bērnības, likās loģiski ar to saistīt arī darba gaitas. Pirmā IT darba vieta bija prakses vieta studiju laikā, kas pārauga pirmajā darba līgumā.

 

Viena diena Tavā darba dienā.

Ļoti atkarīgs no darba dienas – esmu pašnodarbinātais un dienas mēdz ļoti atšķirties – un būt gan viendabīgas – darbs pie viena klienta, viena projekta visu dienu, līdz darbam ar dažādiem klientiem, pie dažādiem projektiem vienas dienas laikā. Paralēli vēl divas dienas nedēļā strādāju skolā un pasniedzu pamatskolā un vidusskolā datoriku un inženierzinības.

 

Kādu padomu tu sniegtu cilvēkiem, kas vēlas apgūt IT?

Jā, mācoties IT un sākot saprast cik daudz visa kā ir, liekas, ka to visu vienkārši nav iespējams iemācīties. Tā arī ir, bet labā ziņa ir tāda, ka visu arī nevajag mācīties – jāatrod un jāapgūst pietiekami labi sava niša (kas ir ļoti reāli), lai tajā justos komfortabli un pārliecināti par savām spējām. Un kad gribēsies apgūt kaut ko vairāk, tad jau būs stabils pamats uz kā stāvēt un uz kā būvēt savas zināšanas un prasmes tālāk.

 

Galvenās prasmes, ko dalībnieki iemācīsies apmeklējot Tavus kursus un kas noderēs šī brīža darba tirgū?

Try, fail, try again, fail, try again [..]. Jebkura IT nozares speciālista (un ne tikai) spēja nepadoties, sastopoties ar nesaprotamu problēmu, sapratne par metodiku kā identificēt problēmas, un kā meklēt un ieviest konstruktīvus risinājumus tām.

 

Kas Tevi visvairāk uzrunā pasniedzēja darbā?

Piedzīvot apmācāmo izaugsmi no “man nav ne jausmas kā to darīt”, cauri “es zinu kur sākt” līdz “īstenībā nebija tik traki, cik es domāju”.

 
Skip to toolbar
Registracija
Kontaktai