Iepazīsti pasniedzēju: Maksims Judickis

Lepojamies ar katru lektoru, kas ir daļa no Riga Coding School komandas, un vēlamies arī jūs nedaudz vairāk iepazīstināt ar mūsu pasniedzējiem. Maksims pasniedz datu analīzes kursu. 

 

Kā Tu uzsāki savu karjeru IT jomā?

Jau vidusskolā sapratu, ka man gribētos apgūt datorzinātnes, bet man nebija skaidrs ar ko tieši es gribētu nodarboties. Tikai maģistratūras laikā apzinājos, ka man visvairāk iedvesmo darbs ar datiem pēc kursa Business Intelligence. Pēc savām studijām, mainot darbu, es nolēmu uzsākt  savu karjeru IT jomā.

 

Viena diena Tavā darba dienā.

Ikdienā strādāju ar datiem visos griezumos: ir datu migrācijas projekti, datu kvalitātes uzlabošanas uzdevumi, darbs ar datubāzēm, kā arī kodēšana un rīku izmantošana datu plūsmas veidošanai un automatizācijai. Izņemot kaut kādu tehnisko daļu, ir arī jākomunicē un jāpalīdz kolēģiem ar pieprasījumiem.

 

Kādu padomu tu sniegtu cilvēkiem, kas vēlas apgūt IT?

Uzticēties savai intuīcijai un noteikti pamēģināt. Ja būs degsme, pacietība un nedaudz piepūles – viss izdosies vēl ātrāk un ar lielu prieku.

 

Galvenās prasmes, ko dalībnieki iemācīsies apmeklējot Tavus kursus un kas noderēs šī brīža darba tirgū?

Dalībnieki iemācīsies darbā ar datiem, izmantot pazīstamus ETL rīkus (ETL nozīmē – datu izvilkšana, transformēšana un ielāde). Pēc kursa pabeigšanas katrs būs spējīgs veidot datu plūsmas, transformēt datus atbilstošā formātā, izvilkt datus no dažādiem avotiem. Šobrīd uz datu speciālistiem ir ļoti liels pieprasījums tirgū, par to liecina ne tikai atvērtas pozīcijas un tās daudzums, bet arī globālie IT trendi.

 

Kas Tevi visvairāk uzrunā pasniedzēja darbā?

Iespēja iemācīt cilvēkiem izstrādāt kaut ko jaunu, kas pirms brīža vēl nav bijis, bet tagad ir pieejams izmantošanai. Palīdzēt cilvēkiem iegūt prieku no veidotāja lomas IT jomā.

 
Registracija
Kontaktai