Iepazīsti pasniedzēju - Madars Balodis

Lepojamies ar katru lektoru, kas ir daļa no Riga Coding School komandas, un vēlamies arī jūs nedaudz vairāk iepazīstināt ar mūsu pasniedzējiem. Madars Balodis pasniedz JAVA un Kiberdrošības pamatu kursus.

1. Kā Tu uzsāki sav karjeru IT jomā?

Par karjeru IT jomā nebiju nekad domājis, varētu teikt, ka tikai pateicoties traumai un vēlāk kreisā ceļa locītavas operācijai esmu tur, kur esmu. Nonākot situācijā, kad bija daudz laika un apzinoties, ka neko citu bez fiziska darba veikšanas neprotu, atcerējos par tādu programmēšanu un iedomājos, ka varētu varbūt kādreiz kļūt par programmētāju. Un te nu es esmu! 🙂

2. Viena diena Tavā darba dienā.

Mana ikdiena ir vairāk vai mazāk saistīta ar kiberdrošību un ar maniem mini start-up projektiem. Vadu komandu, veidoju komandas, daudz laika sanāk veltīt darbam ar klientiem un dažādu biznesu, kiberdrošības stratēģiju veidošanā. Ikdiena ir ļoti dinamiska un interesanta.

3. Kādu padomu tu sniegtu cilvēkiem, kas vēlas apgūt IT?  

Viss sākas ar iztēli, vēlmi un pirmo soli! Iesaku būt neatlaidīgam, mērķtiecīgam un apzināties, ka sasniegt var visu. Tas ir tikai laika, pieredzes, veiksmes jautājums. Galvenais būt neatlaidīgam, turpināt un nepadoties!

4. Galvenās prasmes, ko dalībnieki iemācīsies apmeklējot Tavus kursus un kas noderēs šī brīža darba tirgū?  

Kursos, kurus vadu, dalībnieki var iegūt dažādas prasmes – sākot ar soft-skill, beidzot ar noteiktu izpratni par dažādiem procesiem izstrādes lauciņā.

5. Kas Tevi visvairāk uzrunā pasniedzēja darbā?

Man patīkt palīdzēt. Tas ir galvenais, kas mani aizrauj un motivē.

 

Skip to toolbar
Registracija
Kontaktai