Labs LinkedIn profils

LinkedIn šobrīd ir viena no pazīstamākajām darbinieku un darba devēju platformām interneta vidē, kurai visā pasaulē ir vairāk nekā 645 miljoni lietotāju. Darba meklētāji šeit var atrast lielāko daļu uzņēmumu, kuriem ir nepeiciešami speciālisti, savukārt darba devēji izvēlas LinkedIn kā milzīgu potenciālo pretendentu datu bāzi. Tāpēc laba LinkedIn profila izveide ir būtiska, lai atrastu darbu vai mainītu karjeru. Šajā rakstā mēs dalīsimies ar dažiem īpašiem LinkedIn ieguvumiem un padomiem, kā vislabāk izmantot šo platformu Jūsu vajadzībām.
 
8 iemesli LinkedIn profila izveidei:
 1. LinkedIn dod Jums iespēju būt redzamiem un viegli atrodamiem priekš tiem, kas Jūs meklē – potenciālajiem darba devējiem, savas jomas profesionāļiem, žurnālistiem – ikvienam, kurš var dot ieguldījumu Jūsu karjeras panākumos.
 2. LinkedIn platforma sniedz Jums ieteikumus par to, ko Jūs darāt, un to, kas Jums jāpiedāvā. Šī funkcija darba meklēšanu padara par ātrāku un vieglāku.
 3. Tā kā LinkedIn ir ārkārtīgi izplatīta un plaši izmantota platforma, tās saites atrodas Google meklēšanas augšgalā. Tas nozīmē, ja Jūs ievietosiet savu profilu LinkedIn, iespējams, “googlējot” Jūs varēs ātrāk atrast.
 4. LinkedIn var pievienoties speciālajā sadaļā, kur Jūs, pastāvīgi atjaunināsiet savu jomu un regulāri atjaunināsiet jaunumus vai citu noderīgu informāciju par sevi.
 5. LinkedIn būtībā ir Jūsu CV, kur Jūs varat parādīt sevi, ar mērķi, lai potenciālais darba devējs Jūs ātrāk pamana. 
 6. LinkedIn var Jums ieteikt darbu vakances, kā arī  un Jūs varat piedāvāt citiem darba vietu, vai darbinieku. 
 7. LinkedIn platformā var izveidot svarīgus kontaktus, kā arī sinhronizēt savu mobilo tālruni un e-pasta kontaktpersonas, tādējādi paplašinot kontaktus.
 8. LinkedIn var redzēt, kurš šobrīd ir tiešsaistē, tāpēc jūs varat uzreiz sazināties ar pareizajiem cilvēkiem.
7 padomi LinkedIn profila izveidošanai:
 1. Veidojot profilu, iedomājieties, kāds tas Jums izskatīsies, ko Jūs vēlētos izcelt. Noteikti aizpildiet visas LinkedIn piedāvātās anketas sadaļas. 
 2. Veidojiet attiecības ar cilvēkiem vai uzņēmumiem Jūsu reģionā – Jūs ne tikai palielināsiet iespējas iegūt darbu, bet arī varēsit rūpīgi sekot līdzi tam, kas notiek Jums blakus.
 3. Komentējiet citu cilvēku aktivitātes un sasniegumus un dariet to regulāri.
 4. Ievietojiet dažāda satra materiālus – īsus videoklipus, fotoattēlus,  īsus statusa atjauninājumus vai garākus rakstus. Tas padarīs Jūsu profilu interesantāku plašākai un daudzveidīgākai cilvēku grupai.
 5. LinkedIn nav Facebook – saturam, ko ievietojat LinkedIn  jābūt profesionālam. Tomēr ir vērts arī pievienot kaut ko nedaudz personisku. Dalieties pieredzē, svarīgos dzīves mirkļos utt., tas uzreiz radīs interesi par Jums. 
 6. Tomēr LinkedIn kvantitāte nenozīmē kvalitāti. Pievērsiet uzmanību tam, kas veido Jūsu paziņu loku. Lielāku nozīmi veido tie cilvēki, kas atrodas vienā reģionā ar Jums, lai viņi saprot, ar ko Jūs nodarbojaties.
 7. Kamēr esat iesācējs LinkedIn platformā, no sākuma informācija veidosies, pamatojoties uz to, kas Jums visvairāk interesē. Tāpēc ir ļoti svarīgi būt aktīvam, lai Jūs verētu iegūt sev nepieciešamo informāciju.

Tātad, ja jums vēl nav LinkedIn profila, negaidiet – izveidojiet to jau šodien! Pēc tam pievienojiet šo platformu ikdienas apskatāmo  sociālo tīklu, ziņu portālu un citu vietņu sarakstam un kļūstiet par aktīvu LinkedIn dalīdnieku. Varbūt viss, kas Jums nepieciešams, ir sapņu darbs, lai jūs drīz atrastu. Lai veicas!

Var būt tieši caur šo platformu Jūms būs iespēja iegūt savu sapņu darbu un atrast interesantus cilvēkus, doma biedrus! Lai veicas! 😉

Registracija
Kontaktai