KĀDĒĻ MĀCĪTIES PYTHON 2021. GADĀ?

Kas ir Python? 

Nē, mēs nerunājam par milzīgo, tropisko čūsku. Python ir viena no visvieglāk apgūstamajām programmēšanas valodām, turklāt šī programmēšanas valoda izceļas ar tās elastīgumu, daudzpusību un pielāgojamību neatkarīgi no tā, cik sarežģīts ir uzdevums. Python ir programmēšanas valoda, pēc kuras pieprasījums pēdējos gados pieaug visstraujāk, galvenokārt tās daudzpusības un lietošanas ērtuma dēļ – kas bija arī galvenie mērķi kadēļ to izveidoja jau pirms vairāk kā 30 gadiem. Turklāt, šī valoda ir atvērtā koda (open source) un ir pieejama visiem. Tieši šīs galvenās iezīmes neļauj Python “novecot” un tā viennozīmīgi turpinās būt par vienu no pieprasītākajām programmēšanas valodām arī 2021. gadā. Šajā ierakstā sīkāk paskaidrosim, kādēļ ir vērts izvēlēties mācīties Python tieši šogad.

 

isleistuves 2020 01 15 nologo 024

Python ir piemērots dažādu mobilo lietotņu izveidošanai

Mūsu dzīve vairs nav iedomājama bez viedtālruņu izmantošanas un arvien vairāk cilvēku izvēlas viedtālruņus izmantot darbībām, ko iepriekš veica ar datoru. Tas nozīmē, ka praktiski visas programmas tagad ir jāpārveido mobilo lietotņu veidā. Ar Python Tu spēsi izveidot plašu aplikāciju klāstu un īstenot visas savas idejas. Turklāt, Python ir piemērots arī datu analītiķiem, kas pēdējā laikā ir arvien nozīmīgāka nozare, jo uzkrāto datu apjoms pieaug straujāk kā jebkad.

Python nākotnē kļūs par neaizstājamu valodu

Programmēšanas eksperti uzskata, ka Python popularitāte nākotnē tikai pieaugs, pretstatā citām programmēšanas valodām, kas nākotnē var zaudēt savu nozīmi. Arī Stack Overflow kopiena saskaras ar pieaugošu interesi par šo valodu. Ja izvēlēsies mācīties Python tieši tagad, pastāv liela iespējamība, ka vēl ilgi varēsi atrast darbu IT sfērā. 

Nākotnes tehnoloģijas būs atkarīgas no Python

Ja Tu domā kuru IT valodu izvēlēties, dažkārt ir vērts padomāt ne tikai par valodu, bet arī par to, kur to pielietot. Strādāt jomā, kas Tevi interesē, vienmēr ir vieglāk un patīkamāk. Python priekšrocība ir tā, ka to var izmantot dažādās jomās, kas vēl ilgi būs ļoti nozīmīgas un pieprasītas, piemēram:

  • Mākslīgais intelekts
  • Lielie dati (Big Data)
  • Datu analīze
  • Iegultās sistēmas (Embedded Systems)

Vispopulārākā valoda

Statistika liecina, ka Python joprojām ir viena no “googlētākajām” programmēšanas valodām, turklāt, visu augstāk minēto iemeslu dēļ, pieprasījums pēc šīs valodas programmētājiem joprojām ir visaugstākais. Programmētājs, kurš prot Python valodu, būs nozīmīgs un vērtīgs IT jomā vēl ilgu laiku.

Tātad, ja vēlies strādāt ar dažādiem interesantiem projektiem, jomā, kas Tevi aizrauj, kā arī veiksmīgi kāpt pa IT karjeras kāpnēm un pretendēt uz labu atalgojumu – izvēlieties Python apmācības 2021. gadā! Ja esi ieinteresēts, spied ŠEIT!

Registracija
Kontaktai