Kāpēc izmantot WordPress?

WordPress tiek izmantots, lai izveidotu gandrīz trešdaļu pasaules tīmekļa lapu, sākot no personīgajām lapām un beidzot ar lielo uzņēmumu vietnēm. Tā priekšrocības ir sekojošas: to var lejupielādēt bez maksas, un pateicoties unikālajām iespējām to pielāgot. WordPress ir viena no populārākajām atvertā koda satura pārvaldes sistēmam pasaulē. Šajā rakstā mēs apskatīsim vairākas WordPress priekšrocības.

 

Elastība un pielāgošanās

WordPress sākotnēji tika paredzēts personīgo lapu izveidei vai rakstu publicēšanai, tomēr tagad tas tiek izmantots ļoti dažādiem mērķiem. Izmantojot WordPress, jūs varat izveidot savu darba vienti vai izveidot labi funkcionējošu e-veikalu. 

 

Saprotams  iesācējiem

WordPress lejupielāde un darba uzstādīšana parasti aizņem dažas minūtes. Vispirms jums būs jāizveido lietotājvārds un konts, un pēc tam varat izmantot administratora rīkus, lai sāktu veidot savas lapas izskatu un izkārtojumu. Jums nav jāzina, kā programmēt, pietiks tikai ar pamata tehniskajām zināšanām.

 

Dažādi dizaini

WordPress ir ārkārtīgi plašs dizainu klāsts, un tas pastāvīgi paplašinās. Ja tomēr neatrodat piemērotu dizainu bezmaksas katalogā, vienmēr varat iegādāties unikālus dizainus, kurus izstrādājuši dizaineri no visas pasaules. Motīvus var apskatīt un instalēt jebkurā laikā, ja vēlaties nomainīt savas lapas izskatu.

 

Spraudņi dažādi un to funkcijas

WordPress ir visi elementi, kas nepieciešami vienkāršas lapas izveidošanai, taču lielākā daļa vēlas izmantot unikālās funkcijas, kas vajadzīgas konkrētai lapai vai projektam – tos visus var iegādāties, lejupielādējot atbilstošus spraudņus. WordPress direktorijā, jūs atradīsiet simtiem spraudņu konkrētiem uzdevumiem. Vienmēr ir arī iespēja iegādāties unikālus programmētāju izveidotus spraudņus. Spraudņus var aktivizēt un deaktivizēt atkarībā no tā, kas konkrētajā situācijā ir nepieciešams jūsu lapai.

Augsts WordPress lapu vērtējums

Ir ļoti svarīgi, lai lapa būtu viegli atrodama meklētājprogrammās. WordPress lapām ir augsta redzamība, galvenokārt pateicoties izmantotajiem atslēgvārdiem, kā arī dažādiem rīkiem un spraudņiem, kurus izmanto SEO satura optimizēšanai.

 

Pielietojamība mobilajiem tālruņiem

Gandrīz visi mūsdienās izmanto telefonu, lai ikdienā pārlūkotu internetu vai meklētu vajadzīgās lietas, tāpēc  ļoti svarīgi, lai jūsu mājas lapu būtu ērti apskatīt ne tikai no  datora ekrāna, bet arī mobilajā ierīcē vai planšetdatorā. WordPress spraudņi ļauj pielāgot lapu dažādiem formātiem. Turklāt šī opcija ļauj arī paaugstināt savu reitingu Google meklētājā.

 

Iespēja pievienot bloga rakstus

Pievienot bloga rakstu savai lapai, kas izveidota ar WordPress, ir ļoti vienkārši – nav nepieciešams atsevišķi izveidot jaunu lapu. Šo funkciju var viegli pievienot no jebkuras ierīces, un to var izmantot ne tikai kā bloga rakstu.

Draudzīga WordPress kopiena

WordPress izmanto daudzi cilvēki un uzņēmumi visā pasaulē un tā ir pulcējus ļoti lielu kopienu, kuras viedokļi ir svarīgi priekš sistēmas uzlabošanas. Turklāt, pievienojoties vietējām vai globālām kopienām, jūs varēsiet saņemt  padomus, kā labāk izveidot savu lapu.

 

Ja domājat, ka jums vai jūsu uzņēmumam ir nepieciešama vietne, bet nezināt, ar ko sākt, jūs vienmēr varat sākt ar WordPress, iepazīties ar mājas lapas uzbūvi un vēlāk sākt apmācības jau nedaudz sarežģītākā līmenī. Riga Coding School piedāvā WordPress apmācības, apskati kursa programmu ŠEIT!

Registracija
Kontaktai