Kāpēc izvēlēties individuālās IT apmācības?

Neskatoties uz to, ka daudzi cilvēki, kas vēlas pārkvalificēties uz IT sfēru vai vienkārši vēlas papildināt savas zināšanas, izvēlas grupu apmācības, arvien biežāk cilvēki izvēlas individuālas apmācības, kad mācību process tiek organizēts divatā ar pasniedzēju. Šajā rakstā mēs vēlamies Tev pastāstīt, kāpēc ir vērtīgi izvēlēties šādas apmācības un kā tas notiek.

 

KAM ŠĀDĀS APMĀCĪBAS IR PIEMĒROTAS? 

Individuālās apmācības parasti izvēlas cilvēki, kuriem ir saspringts darba grafiks, kurā ir grūti iekļaut apmācības, kas notiek konkrētā laikā. Riga Coding School individuālo apmācību ietvarā pasniedzējs pielāgosies jebkurām vajadzībām – apmācības var notikt gan katru dienu, gan reizi nedēļā. Šādas apmācības ir ieguvums arī tiem, kas vēlas uzzināt specifiskas lietas, kuras varbūt nemaz nav paredzētas grupu programmās. Ir arī iespējams apgūt tikai daļu no programmas, vai daļu no vienas un daļu no citas programmas. Papildus, šos kursus piedāvājam latviešu, angļu un krievu valodās. Īsāk sakot, individuālo apmācību galvenā priekšrocība ir pilnīga elastība.

 

 

KĀ NORIT APMĀCĪBAS?

Vispirms topošais students konsultējas ar mūsu personālu, lai palīdzētu saprast, kādas apmācības būtu visatbilstošākās un piemērotākās konkrētajā gadījumā. Pēc tam tiek izstrādāta individuāla apmācību programma. Lai arī Riga Coding School piedāvā pamatprogrammas, pastāv arī iespēja izveidot unikālu apmācības programmu atbilstoši personīgajām vajadzībām.

Pēc tam notiek mācības divatā ar pasniedzēju un apmācību laiku var izvēlēties individuāli, atkarībā no noslogojuma. Apmācību laikā tiks apgūtas gan teorētiskās zināšanas, gan tiks pildīti praktiskie uzdevumi un uzdoti mājas darbi. Pēc apmācībām tiks novērtētas Tavas prasmes un tiks izsniegts apmācību sertifikāts. 

 

KAS NOTIKS PĒC APMĀCĪBĀM?

Kad būsi saņēmis apmācību sertifikātu, varēsi sazināties ar Karjeras maiņas centru, lai mūsu speciālisti varētu Tev palīdzēt uzrakstīt vai pilnveidot CV, izveidot vau uzlabot Linkedin profilu un sagatavoties darba intervijai. Papildus, mūsu Karjeras maiņas centra speciālisti palīdzēs Tev atrast praksi vai darbu vienā no mūsu partneruzņēmumiem.  

Ja, izlasot rakstu, Tu saproti, ka šīs ir apmācības priekš Tevis – reģistrēties šeit!

 

Registracija
Kontaktai