KĀPĒC IZVĒLĒTIES PROGRAMMĒŠANAS PAMATU APMĀCĪBAS?

Šodien vēlamies pastāstīt par mūsu Programmēšanas Pamatu apmācībām –  kam šīs apmācības ir piemērotas, ko mēs tajās mācām, un, vissvarīgākais, kādas ir prakses vai darba iespējas pēc mācībām?

 

Kam ir piemērotas Programmēšanas Pamatu apmācības?

1. Mēs Riga Coding School ticam, ka nekad nav par vēlu kļūt par programmētāju un mainīt profesiju uz IT sfēru, un šīs apmācības ir lielisks sākums! Ir svarīgi pacietīgi un neatlaidīgi tiekties uz savu mērķi, tādēļ ir jāņem vērā, ka būs jāpavada daudz laika mācoties, jāapgūst jaunas tēmas, kā arī jāvelta laiks papildus resursu apguvei. Lai gan šis kurss ir domāts cilvēkiem bez iepriekšējām zināšanām, uz mācībām nāk arī cilvēki, kuri ar programmēšanu jau ir pazīstami, un kuri vēlas papildināt vai atsvaidzināt savas prasmes. 

2. Uzņēmumiem, IT projektu vadītājiem vai pat IT personāla atlases speciālistiem. IT nozares vadītāji, kuriem nav programmēšanas pieredzes, bieži vien izjūt programmēšanas zināšanu trūkumu un atzīst, ka tas sarežģī programmētāju izvēli un/vai neļauj efektīvi vadīt IT projektus. Tie, kuri vēlas profesionāli un ātrāk vadīt IT procesus bieži izvēlas mūsu Programmēšanas pamatu apmācības, lai iegūtu pamatzināšanas par dažādām programmēšanas valodām vai pat īstenotu pašu projektu.

 

Ko apgūsi apmācību laikā?

Šīs apmācības ir veidotas tā, lai tu iepazītu vairākas programmēšanas valodas, iegūtu stabilus pamatus tajās un varētu izvēlēties virzienu, kādā vēlies mācīties/strādāt tālāk. Šo apmācību laikā tu apgūsi 6 valodu pamatus: JAVA, HTML, JavaScript, CSS, MySQL un AGILE. Pēc mācībām tu droši vien jau zināsi, kura valoda tev patīk vislabāk, bet, ja vēl būs kādas šaubas, tad mūsu izcilie pasniedzēji noteikti palīdzēs izvēlēties ko darīt tālāk. Savukārt, ja jūti, ka zināšanas vēl jānostiprina, tad piedāvājam gada laikā atkārtot kursu vai kādu tā daļu pilnīgi bez maksas.

Ko sagaidīt pēc mācībām?

Pēc apmācību pabeigšanas tu saņemsi mūsu skolas sertifikātu un tiksi pieņemts mūsu Alumni kopienā, kā arī tiksi aicināts apmeklēt bezmaksas seminārus un darbnīcas. Papildus, mūsu karjeras centra speciālisti tevi konsultēs par karjeras jautājumiem un palīdzēs sagatavoties interviju procesam. Pēc šo kursu pabeigšanas ir iespējams pieteikties dažādām pozīcijām IT sfērā un mēs palīdzēsim atrast prakses vai darba vietu kādā no mūsu partneru uzņēmumiem.  

Sīkāk par apmācībām vari uzzināt ŠEIT 

 

 

Skip to toolbar
Registracija
Kontaktai