C# priekšrocības

Ja Jūs interesē IT joma, un apsverat domu, ka varētu sākt mācīties kādu programmēšanas valodu, bet nezinat ar ko sākts, tad šajā rasktā mēs dalīsimies ar padomiem, kāpēc vērts pievērst savu uzmanību C# programmēšanas valodai. 

 

1. C # – elastīga un plaši izmantota programmēšanas valoda
C # var izmantot plaša spektra sistēmu programmēšanai, šīs programmēšanas valodas apguve ļaus jums izveidot:
  • Darbvirsmas lietotājprogrammas;
  • Pakalpojumi priekš Windows;
  • Interneta pakalpojumus un lietotājprogrammas;
  • Spēles; 
  • Mākslīgā intelekta lietotājprogrammas
 
2. C # produktīvam darbam
C# programmēšanas valodā ir daudz saderīgu parocīgu rīku, piemēram, Visual Studio programmēšanas vide vai kompilators, kas palīdz atrast kļūdas pirms koda palaišanas. Visas šīs lietas ir ļoti svarīgas, lai darbotos vienmērīgi un ērti, un pašam nav jāmeklē risinājumi katrai mazai problēmai.

3. C # ir viegli lietojama un viegli saprotama valoda
Šī valoda tika izstrādāta, balstoties uz C, C ++ un Java pamatiem, bet galvenais mērķis bija radīt valodu, kas būtu ērti un vienkārši programmējama. Līdz at to, C#  ir daudz vieglāk ne tikai lietot, bet arī iemācīties.
 
4. Piemērots dažādām operētājsistēmām
Tā kā C # izstrādāja Microsoft.. Tomēr .NET kodolu var izmantot, lai programmētu gan uz  Linux, gan Mac operētājsistēmas, kas vēl vairāk paplašina C # iespējas
 
5. C # ir nobriedusi, populāra un labi attīstīta valoda

C # valoda pastāv jau gandrīz 20 gadus. Pa šo laiku tā ir ievērojami uzlabojies un kļuva populāra. Tagad tā ir starp piecām populārākajām programmēšanas valodām pasaulē. Jaunākā, astotā C # versija ar ārkārtīgi nozīmīgiem uzlabojumiem tika izlaista 2019. gada septembrī. Izstrādātāji šobrīd gaida jaunus uzlabojumus gan C #, gan tā .NET ietvariem.

6. C # ir atvērtā koda valoda

Pēdējās divas C # versijas ir izstrādātas, izmantojot atvērtā pirmkoda modeli, un nākamās versijas tiks izstrādātas tieši tādā pašā veidā. Ikviens, kas strādā ar C #, var atstāt atsauksmes un ieteikt jaunas iespējas veltītajā C # Github lapā

 
7. C # ir pārsteidzoša kopiena

C # programmētāju kopiena ir patiešām liela. Internetā var atrast dažādas šīs valodas fanu grupas, no kurām lielākajā ir pat 3 miljoni dalībnieku! Kopienas locekļi labprāt dalās savā starpā ar atklājumiem, rīko sanāksmes un palīdz viens otram iegūt darbu. Turklāt Microsoft piešķir balvu tiem dalībniekiem, kuru ieguldījums C # attīstībā ir patiešām liels.

 
8. Var palaist pārlūkprogrammā

Agrāk, strādājot ar C #, bija nepieciešams lejupielādēt un instalēt spraudņus, taču tagad tas nav nepieciešams, jo jaunākās .NET pievienojumprogrammas – “Blazor” ietvars, ļauj programmēt ar C #, izmantojot pārlūku. Šis papildinājums tikai nesen tika palaists un sola lielu popularitāti, jo programmēšana būs pieejama jebkur, no jebkura datora.

 
9. C # kā pieprasīta valoda

Daudzi uzņēmumi visā pasaulē izmanto C #, lai izveidotu svarīgas sistēmas. Tā kā šī valoda turpina attīstīties un arvien vairāk pielāgojas programmētāju vajadzībām, tā tiks lietota ilgu laiku pēc pieprasījuma. Šī valoda tiek izmantota arī, lai izveidotu datorspēles ar Unity.

Ceram, ka šie apgalvojumi par C# valodu ir radījuši nelielu priekšskatu par valodas iespējām,un kādam no Jums tā būs pirmā programmēšanas valoda, ko apgūt, lai spert pirmos soļus IT jomā!

Skip to toolbar
Registracija
Kontaktai