Karjera kiberdrošības jomā - vai tā ir domāta jums?

Kiberdrošība kļūst arvien svarīgāka, uzņēmumi un iestādes arvien biežāk meklē ekspertus šajā jomā. Mūsu skolā arvien biežāk sastopam cilvēkus, kas strādā IT jomā un vēlas pārkvalificēties par kiberdrošības speciālistiem. Tomēr šai jomai ir savas īpatnības, un pirms karjeras maiņas ir vērts padomāt, vai tā ir piemērota jums. Lai palīdzētu saprast, šajā rakstā mēs iepazīstināsim jūs ar 3 soļiem, kas palīdzēs jums saprast, vai kiberdrošības karjera ir piemērota tieši jums.

 

1. solis. Izpētiet kiberdrošības jomu.

Pirmais solis, lai saprastu, vai kāda joma jums ir piemērota, ir labi izprast, kāda ir šīs jomas būtība. Sāciet lasīt rakstus par kiberdrošību un dažādiem kiberdrošības veidiem. Tāpat kā jebkurā citā jomā, arī kiberdrošības jomā ir daudz dažādu veidu. Aplūkojiet tos un mēģiniet iedomāties, vai varat iedomāties sevi, strādājot ar kādu no tiem.

2. solis. Apzinieties to, ka jums būs jāturpina mācīties.

Kiberdrošība ir viena no tām IT jomām, kurā viss mainās ļoti ātri. Ja vēlaties veidot karjeru šajā jomā, jārēķinās ar to, ka jums būs jāatjauno savas zināšanas. Tikai sekojot līdzi jaunākajām tendencēm, jūs vienmēr varēsiet atrast darbu un būt novērtēts profesionālis.

3. solis. Mēģiniet strādāt kiberdrošības jomā.

Padomājiet, vai jūs pazīstat kādu, kas jau strādā kiberdrošības jomā, vai arī jūs varētu pazīstat kādu, kas to dara? Ja tā, tad lūdziet pavadīt kādu darba dienu kopā un novērot, ko šī persona dara. Vai arī izmēģiniet Riga Coding School kiberdrošības apmācību testa lekciju.  Abos gadījumos necentieties visu izprast un saprast, jo jūs tikai sākat, taču šī “reālās dzīves” pieredze var sniegt jums priekšstatu par to, vai jūs redzat sevi šajā jomā, vai arī jūs tomēr tā neinteresē.

Mēs ceram, ka šie trīs soļi palīdzēs jums saprast, vai patiešām vēlaties veidot karjeru kiberdrošības jomā. Ja vēl aizvien esat ieinteresēts, noklikšķiniet šeit, lai uzzinātu vairāk.

 

Vēlaties BEZMAKSAS karjeras konsultācijas? Reģistrējieties šeit.

Skip to toolbar
Registracija
Kontaktai