Lietas, kas jāzina par karjeru WEB izstrādē

Ir liela varbūtība, ka daļai šī bloga lasītāju jau ir pareizs priekšstats par šo sfēru un ir iespēja uzsākt karjeru kā web izstrādātājam.

Neatkarīgi no tā, vai priekšstats ir gūts no populārām filmām, piemēram, the Social Network, vai kritiķu atzītiem seriāliem, piemēram, Silicon Valley, bieži tiek uzsvērti ieguvumi no karjeras web vai programmatūras izstrādē.Kopā ar nepārtraukti pieaugošo pieprasījumu pēc kompetentiem izstrādātājiem var uzskatīt, ka šī ir pievilcīga sfēra potenciālajiem darbiniekiem. Pēdējos gados pieprasījums pēc tīmekļa izstrādātājiem ir pieaudzis un turpina augt. Tiek paredzēts, ka nākamo 5 gadu laikā izstrādātāju darba tirgus palielināsies par 15% vairāku faktoru dēļ, tostarp nepārtraukta pāreja uz tiešsaistes uzņēmējdarbību, ko, iespējams, vēl vairāk paātrina notiekošā pandēmija.

 

WEB izstrādes pamati
Tīmekļa izstrāde attiecas uz visu darbu, kas saistīts ar pilnībā funkcionējošas vietnes izveidi, kurai galu galā var piekļūt, izmantojot internetu vai citu piemērotu tīklu. Visā šajā procesā parasti ir divi posmi:

  • Front End izstrāde – ietver vietnes attīstību, ar kuru lietotājs redz un mijiedarbojas. Tas tiek veidots, izmantojot dažādas programmēšanas valodas, ieskaitot CSS un Javascript.
  • Back End izstrāde – koncentrējas uz uzdevumiem, kas nodrošina vietnes efektīvu un nevainojamu darbību, izmantojot tādas valodas kā PHP, Java un Python.

Pievilcīgs sektors
Kā tika minēts, pamatoti var pieņemt, ka liela daļa cilvēku tīmekļa izstrādi uztver kā pievilcīgu nozari. Tas izriet no vairākiem iemesliem:

  • Darba elastība: Pateicoties plašajām iespējām izstrādātājiem, jo arvien vairāk uzņēmumu saprot tiešsaistes darbību nozīmi.
  • Finansiālais atalgojums: Izstrādātājiem ar specializētām prasmēm ir iespēja saņemt ievērojami augstāku algu nekā lielākajai daļai.
  • Darba vide un nefinansiālie ieguvumi: Tehnoloģiju nozare jau sen ir pazīstama ar savu ļoti ienesīgo un inovatīvo darba vidi, kā arī citiem ieguvumiem.

Sper pirmo soli šajā aizraujošajā un dinamiskajā sfērā ar Riga Coding School WEB izstrādes kursu 6 nedēļās, kuru vada nozares profesionāļi.

Skip to toolbar
Registracija
Kontaktai