Mūsu programmēšanas skola paplašinās – ir dibināta ceturtā skola Dublinā

 

Līdz šim Riga Coding School mātes kompānija Viļņā ir vadījusi trīs programmēšanas skolas (Viļņā, Kauņā un Rīgā), bet nu tā ir paplašinājusi savu darbību un atvērusi skolu arī Dublinā, kurā apmācības jau ir uzsākušas pirmās divas grupas. Turpmāk pieaugušie, kuri vēlas iemācīties programmēt un mainīt savu karjeras virzienu, to varēs darīt arī Īrijas galvaspilsētā. Tāpat kā citās mūsu skolās, arī Dublinā ir atvērts Karjeras maiņas centrs, kurā absolventi saņems palīdzību prakses vai darba atrašanā.

 

6 gadi un vairāk nekā 6000 absolventu

Vilņas programmēšanas skola savu darbību sāka 2015. gadā un vēlāk tika atvērtas vēl divas skolas Kauņā un Rīgā. Šobrīd skolu ir beiguši jau vairāk nekā 6000 absolventu. Daudzi no viņiem ir pārkvalificējušies un ir veiksmīgi atraduši darbu IT jomā vai arī ir paplašinājuši savas zināšanas un prasmes.

 

Karjeras centrs – palīdzība darba meklētājiem

Visās mūsu programmēšanas skolās ir Karjeras maiņas centrs tiem, kas vēlas pārkvalificēties. Mūsu darbinieki ne tikai palīdz sagatavot piemērotu CV IT jomai un sagatavoties darba intervijai, bet arī atrast prakses vai darba vietu. Ar Karjeras maiņas centru var sazināties arī tie, kuri nav pabeiguši apmācības, bet vienkārši vēlas konsultēties par karjeru IT jomā.

 

 

Ikviens var mācīties programmēt 

Sešu darbības gadu laikā skolā ir pieteikušies dažāda vecuma pieaugušie, un daudzi no viņiem līdz šim bija strādājuši darbos, kas nav saistīti ar programmēšanu. IT joma piesaista tos, kuri vairs neredz perspektīvas savā pašreizējā darba vietā vai biznesā, un saprot, ka mūsdienu pasaulē IT profesionāļi ar katru dienu kļūst arvien pieprasītāki darba tirgū. Tā kā skolā tiek likts uzsvars uz praktiskajām zināšanām, apmācību laikā daudzi saprot, ka programmēšana nav tik sarežģīta, kā sākumā šķiet, bet gluži pretēji, tā ir interesanta un saistoša nodarbošanās.

Programmēšanas skola cer palīdzēt mainīt karjeru un atklāt sevi IT jomā pēc iespējas vairāk (vai vairākiem) pieaugušiem cilvēkiem. Šeit laipni gaidīti arī tie, kuri vēlas paaugstināt kvalifikāciju un paplašināt savas zināšanas IT jomā. Skola organizē apmācības arī uzņēmumiem un uzņēmumu vadītājiem. Visi šie pakalpojumi ir pieejami gan nesen atvērtajā skolā Dublinā, gan Viļņas, Kauņas un Rīgas programmēšanas skolās.

Vairāk par apmācībām Riga Coding School lasi šeit 

Registracija
Kontaktai