RCS tiešsaistes apmācības

!!! SVARĪGA INFORMĀCIJA !!!
Balstoties uz valsts ieteikumiem padarīt mācīšanos drošāku un ērtāku, mēs piedāvājam iespēju to darīt attālināti.
 
Izmaiņas pierastajā dzīves ritmā un aktuālās problēmas daudziem liek aizdomāties – cik lietderīgi ir pavadīt laiku mājās? Atrodoties mājās nenozīmē, ka vajag garlaikoties un lieki tērēt laiku. Gluži otrādi, katrs no mums var veltīt šo laiku sev, attīstīt savas prasmes, apgūt jaunas lietas un sasniegt noteiktus personiskos vai pat profesionālos mērķus. Tātad, ja Jūs domājat, ka vēlaties izmantot šo laiku produktīvi un beidzot iemācīties programmēt, vai varbūt uzlabot esošās prasmes un zināšanas, mēs iesakām izlasīt šo rakstu, lai sniegtu priekšstatu par notiekošo un cik noderīgas ir tiesšaistes ampācības.

 

Kas ir tiešsaistes apmācības?

Internetā ir diezgan daudz tālmācības kursu, bet vairums ir tikai lekciju piezīmes. Jā, Jūs varat skatīties šādus ierakstus, kad tas ir ērti, taču šāda priekšrocība ir aktuāla, ja visu dienu esat aizņemts, strādājat vai mācāties. Riga Coding School apmācība notiek reālā laikā noteiktā stundā, kas nozīmē, ka Jums nebūs kārdinājuma to nokavēt vai izlaist, tāpēc mācīšanās būs efektīvāka. Tiesšaistes apmācības laikā Jūs varat nekavējoties uzdot pasniedzējam jautājumus, kas palīdzēs Jums labāk izprast un absorbēt apgūstamo tēmu, un Jūsu zināšanas kļūs pārliecinātākas. Kā arī ir lieliska iespēja uzreiz apspriest tēmu arī ar citiem kursantiem.

Tiešsaistes apmācībām ir arī priekšroka, ja Jūs atrodaties ārpus Rīgas, vai Latvijas terirotijas, jo šāda vieda apmācībai varat piekļūt no jebkuras vietas pasaulē (protams, ja ir interents 🙂 ).

Ja nodarbības beigās Jums joprojām ir jautājumi, vienmēr varat sazināties ar pasniedzēju, lai saņemtu padomu. Turklāt pasniedzēji komentēs, kā Jūs mācāties un kurš momets jāizskata padziļinātāk.  

Kādas iespējas piedāvā Riga Coding School tālmācības kursi?

Izvēloties tālmācību, Jums būs visas tās pašas priekšrocības, kuras Jūs saņemtu, apmeklējot klātienes kursu. Mūsu speciālisti attālināti konsultēs karjeras un pārkvalifikācijas jautājumos, kā arī konsultēs par to, kāda apmācība ir piemērota tieši Jums. Pēc tālmācības iegūšanas Jūs saņemsiet oficiālu Riga Coding School sertifikātu.

Kā arī Karjeras Centra konsultāciju arī iespējams organizēt attālināti. Palidzēsim Jums izveidot LinkedIn profilu, uzrakstīt labu CV un motivācijas vēstuli.  Un, protams, palīdzēsim atrast praskes/ darba vietu kādā no mūsu partner uzņēmumā.

Skip to toolbar
Registracija
Kontaktai