Karjeras Centra iespējas

Visiem zināms, ka IT nozare ar katru dienu aizņem arvien stiprākas pozīcijas darba tirgū, kā visattīstošākā, pieprasītākā, modernākā nozare. Tā vilina cilvēkus pievērst savu uzmanību ar savām inovācijām, perspektīvām, iespējām strādāt brīvā un nepiespiestā atmosfērā.

Riga Coding School – tā ir vieta, ar kuras palīdzību var piekļūt tuvāk tehnoloģiju nozarei. Mēs piedāvājam izmantot iespēju atrast praksi vai darba vietu kādā no mūsu IT partner-uzņēmumiem – ne tikai mūsu skolas absolventiem, bet arī jebkuram citam interesentam. Tieši šī iemesla dēļ esam izveidojuši īpašu skolas filiāli – Karjeras Centru.

Kas ir Karjeras Centrs un kā tas var palīdzēt Jums?

Rīgas Programmēšanas skolas mērķis ir Jūsu iekārtošana darbā. Tāpēc ar Karjeras Centra palīdzību atradīsim Jums piemērotāko prakses/darba vietu, balstoties uz Jūsu vēlmēm, vajadzībām, zināšanām un pieredzi. Visi Karjeras Centra pakalpojumi mūsu kursantiem ir bez maksas, savukārt ja esi ieguvis zināšanas citos kursos/skolā – droši piesakies uz pirmo konsultāciju, jo arī tā būs bez maksas.

Lai labāk saprastu un uzzinātu cilvēka vēlmes un iespējas, tikšanās notiek individuāli, un process notiek pēc mentora principa – uzklausam un sniedzam vispusīgu konsultāciju karjeras plānošanā. Pie mums ir lieliska iespēja uzzināt kā parasti notiek darba intervijas, ko prasa darba devējs, kādus uzdevumus liek risināt. Dalāmies ar kļūdām, kuras visbiežāk tiek  pieļautas interviju laikā un sniedzam vērtīgus padomus no mūsu veiksmes stāstiem un pieredzes. Šis ir pirmais solis karjeras uzsākšanai IT nozarē.

Meklējot jaunu darba vietu ir svarīgi izveidot pareizu CV. Tādā veidā darba devējs uzreiz pievērsīs uzmanību šim dokumentam, var radīt iespēju tikt uzaicinātam uz klātienes interviju. Pie mums ir iespēja pārveidot jau esošu CV, lai tas būtu ātri, viegli lasāms un ar visu nepieciešamo infprmāciju (vai gluži otrādi – bez liekās informācijas). Vai arī izveidot pārliecinošu CV, ja tāds vēl nav izveidots. Papildus CV redakcijai/izveidošanai palīdzam izveidot profesionālu un IT jomai atbilstošu LinkedIn profilu. Šis ir otrais solis pretī izcilai karjerai IT.

Viens no būtiskiem momentiem, stājoties praksē/darba attiecībās kādā no IT uzņēmumiem ir darba intervija. Pēc klātienes tikšanās pastāv liela iespēja, ka Jums izsniegs testu, kurā pārbaudīs Jūsu iemaņas konkrētajā tehnoloģijā. Šie būs nobeiguma soļi pirms prakses/darba attiecību iegūšanas.

Izmantojiet Karjeras Centra iespējas, un rezultāts neliks ilgi gaidīt!

Piesakies bezmaksas karjeras konsultācijai!

Skip to toolbar
Registracija
Kontaktai