Tālmācība priekš uzņēmumiem

Daudzas lietas pasaulē šobrīd palēninās vai apstājas, tomēr dažām biznesa lietām šis laiks var būt ārkārtīgi labvēlīgs. It īpaši, ja Jūsu uzņēmums nespēj veikt visus uzdevumus tik pat efektīvi, kā iepriekš. Tas ir normāl, jo  laiku var izmantot ļoti izdevīgi un organizēt darbinieku tālmācību, kas paaugstinās Jūsu darbinieku kompetences un nākotnē dos labumu uzņēmumam. Šoreiz mēs vēlamies kliedēt šaubas par tālmācību un pievērsīsim uzmanību to priekšrocībām.

 

Iespēja apmācīt visu personālu vienlaikus

Ja Jūsu uzņēmums ir patiešām liels, un darbinieku skait, kurus vajadzētu apmācīt vienlaikus, arī ir liels, tad tālmācība šobrīd ir ideāls variants. Tālmācības laikā darbiniekus var apvienot vienā kursā izmantojot populārus online rīkus (Zoom, Google Hangouts, Discord utt.), kas ietaupīs ne tikais laiku, bet arī naudu. 

 

Darbinieki var izveidot savienojumu no jebkuras vietas

Tālmācība ir ērta arī ar to, ka tajā varēs piedalīties visi darbinieki, kuriem izvēlētā apmācība būs aktuāla, neatkarīgi no tā, kur viņi šobrīd atrodas. Vienīgasi, kas ir nepieciešams ir: dators, interneta savienojums un vēlme.

 

Ikviens var mācīties savā tempā

Izmantojot tālmācību, apmācība notiek mājās vai citā vidē, kas ir ērta darbiniekam. Nekur nav jābrauc, tas ietaupa laiku un Jūs varat labāk sagatavoties apmācībām. Tomēr šīs priekšrocības nenozīmē, ka apmācība ievērojami atšķirsies no klātienes apmācībām – visi studenti varēs redzēt pasniedzēja ekrānu, uzdot jautājumus gan rakstiski, gan mutiski. Pēc nodarbības  studentiem būs iespēja pārskatīt lekcijas ierakstu un vēlreiz noklausīties interesējošās lietas. 

 

Darbinieku iesaistes novērtējums un atsauksmes

Lekciju laikā ir iespējams diskutēt ar pasniedzēju un uzdot jautājumus – ir viegli saprast, kuri darbinieki ir patiesi motivēti mācīties vairāk, kuri patiesi interesējas un kuri visvairāk cenšas iemācīties jaunu informāciju, ir iesaistīti mācību procesā. Apmācību laikā  pasniedzējs var sniegt informāciju par dalībnieku ienteresētību, pastāstīt par katra stiprām un vājām pusēm.

Šajā procesā var iesaistīt arī uzņēmuma vadītāju vai personu, kas ir atbildīga par personāla apmācību, un uzraudzīt apmācības dalībnieku gaitu, viņu iesaistīšanos un vēlmi mācīties.

 

Ilgtermiņa ieguldījumi

Jūsu uzņēmuma panākumi ir atkarīga arī no darbinieku kvalifikācijas un jaunākajām zināšanām, kas atbilst darba specifikai. Kad nav iespējas izvēlēties apmācības iziet klātienē, varat izvēlēties tālmācību. Pēc kursu pabeigšanas darbinieki atgriezīsies darbā ar jaunām IT zināšanām un prasmēm, kas bija nepieciešamas uzņēmuma darbības  uzlabošanai un efektīvitātei, un ar sertifikātiem, kas apstiprina šīs zināšanas. Personāla apmācība ir lielisks ieguldījums nākotnes projektos un uzņēmuma attīstībai, jo jaunas prasmes un zināšanas paver plašākas perspektīvas.

 

Mēs ceram, ka šis raksts bija noderīgs un palīdzēja Jums izlemt, vai tālmācības formāts, pašlaik, ir piemērots Jūsu biznesam. Turklāt, ja vēlaties apmācību organizēt pēc iespējas ātrāk, bet nezināt, vai šāds formāts Jums ir piemērots,  varat sākt apmācību attālināti  un, kad rodas tāda iespēja, pāriet uz mācībām klasē.

Registracija
Kontaktai