TOP 20 dāvanas programmētājiem

Vai Jums ir draugi un radinieki, kuri ir programmētāji vai vienkārši strādā IT jomā, un Jums nav ne jausmas, ko viņiem uzdāvināt uz Ziemassvētkiem un Jauno gadu? Neuztraucieties!
Šajā rasktā mēs dalīsimies ar lielu dāvanu klāstu, kas noteikti iepriecinās Jūsu tuviniekus. 
Lai Jums būtu vieglāk izvēlēties dāvanas, mēs tās sadalījām atbilstoši to mērķiem. 

 

Produktīvās dāvanas
 1. Taimeris – iespējams, ir  viena no nepieciešamajām lietām, kurai jābūt, strādājot pie datora, mācoties, veicot vingrinājumus vai gatavajot ēdienu. Protams, mums visiem viedtālruņos ir taimeri, bet visbiežāk mēs vienkārši aizmirstam tos ieslēgt. Taimeris ietaupīs laiku un palielinās produktivitāti, izmantojot Pomodoro metodi. Tāpēc oriģināla, jautra dizaina taimeris varētu būt lieliska dāvana!  
 2. Spotify abonements – daudzi programmētāji strādā daudz produktīvāk, kad, fonā skan viņu iecienītākā mūzika. Dodiet  iespēju klausīties vēlamo mūziku bez reklāmām! 

 

 1. Darba plānotājs – tagad tie ir pieejami dažādos formātos un stilos, tāpēc šī dāvana būs ne tikai praktiska, bet arī ļoti personalizēta, kas sakrīt ar dāvināmās personas stilu un tēlu. 

 

Ērtam darbam
 1. Ergonomiska pele, tastatūra vai plaukstas spilvens – visu dienu strādājot pie datora,  var rasties nogurums rokās, plauktās. Ergonomiski izstrādājumi ne tikai palīdzēs novērst šādas problēmas, bet arī atvieglos darbu pie datora.

 

 1. Brilles darbam ar datoru – mūsu acis nav īsti veidotas tā, lai visu dienu skatītos mirgojošā, spožā datora ekrānā. Īpašas brilles bloķē zilo gaismu, padarot acis mazāk nogurušas un mazāk sausas.

 

 1. Muguras atbalsts – ja jūs strādājat pie sava galda, tad darbam vajadzētu būt ļoti ērtam.  Ar ērtu krēsla atzveltni stādāt būs vēl labāk, un programmētāja mugura būs patecīga par šo dāvanu. 
 2. Portatīvo datoru statīvs / turētājs –  derēs tiem, kam ik pa laikam patīk strādāt gultā vai ērtā dīvānā. Darbs dažreiz norit daudz labāk, kad cilvēkam ir ērti un komfotri, tāpēc šī dāvana noteikti tiks novērtēta.

 

 1. USB krūzes sildītājs vai dzērienu mini-ledusskapis – Jūs zināt, kā “datoriķi” mēdz ierakties darbā un aizmirst par visu citu apkārt notiekošo. Un var gadīties arī tā, ka kafija atdziest un aukstie dzērieni sasilst… Nevienam tas nepatīk! Tāpēc šis vienkāršais ar datoru savienotais sīkrīks ir patiešām noderīga dāvana.

 

 1. Datora peles paliknis– noteikti ne visas peles labi darbojas bez palikņa. Un ar laiku paklāji var nodilt vai…pazust. Līdz ar to, tik vienkārša lieta var kļūt par ļoti asprātīgu un personalizētu dāvanu.

 

 1. Uzkodu komplekts – kam nepatīk uzkodas, strādājot pie datora? Un tas nebūt nenozīmē neveselīgu ēdienu. Jūs būsiet pārsteigti, cik daudz veselīgu uzkodu komplektu var izvēlēties. Izvēle variē, sākot no gataviem un fasētiem komplektiem līdz idejām, kuras var pielāgot individuāli. Kā arī var būt dāvinātas “home-made” uzkodas. 
Abonementi
 1. Ēdienu/dzērienu piegāde –  dažreiz ir tik daudz darba, ka programmētājiem nav laika paēst, nerunājot jau par ēdiena pagatavošanu.  Ja Jūs meklējat dāvanu darbaholiķim, varat sagādāt šāda veida abonementu – un būt pārliecināts par to, ka tuvs draugs vai radinieks ir paēdis.

 

 1. “Skaņas ieraksta” rīka abonēšana – daudziem programmētājiem reti kad ir laiks reālai grāmatai. Tomēr ir daudz iespēju klausīties audiogrāmatu. Internetā ir milzīgs audio grāmatu klāsts dažādās valodās. Ikvienam, kam patīk izglītoties un pilnveidot sevi, vai vienkārši lasīt labu literatūru, novērtētu šādu dāvanu.

 

 1. Žurnāla abonēšana – ir daudz dažādu žurnālu veidu, gan par sportu, ēdiena pagatavošanu, zinātniski – pētniecisku, ar tehnoloģiju saistīti utt. Šāda veida dāvana iepriecinās cilvēku brīvajā laikā,  lasot interesantu žurnālu pie kafijas/ tējas tasītes. 

 

 1. Sporta zāles abonemets – lieliska dāvana priekš cilvēkiem, kuri ilgstoši pavada laiku pie datora. Jūs varat iegātāties gan vienkāršu sporta zāles abonementu vai apmeklējumu uz kādu konkrētu nodarbību. 

 

Citas jautras un noderīgas dāvanas
 1. Programmēšānas kurss/ tālmācības programma –  varbūt jūs meklējat dāvanu kādam, kurš tikai sāk mācīties programmēšanu vai kaut ko citu IT jomā? Tad patiešām noderīga dāvana būtu programmēšanas kurss. Šadai dāvanai ieguvumi un vērtība ir patiešām lieliska. 

 

 1. Karjeras konsultēšana –  šī dāvana var šķist ļoti neparasta un ne tik svinīga, taču tā ir ļoti noderīga tiem, kuri savā karjerā nejūtas laimīgi, kuri meklē pārmaiņas, vai tiem, kuri tikai sāk savu karjeru.  Galu galā tuvinieku atbalsts, izpratne un palīdzība lielu lēmumu pieņemšanā ir viena no lielākajām dāvanām, un kādam tas var būt pirmais solis sapņu realizēšanai.

 

 1. Grāmata – ja jūs zināt, ka persona, kurai jūs meklējat dāvanu, atrod laiku īstai grāmatai, tad šāda dāvana noteikti būs vērtīga. Te būs neliels saraksts ar labām grāmatām IT jomā.

 

 1. Apdrukāti priekšmeti (T-krekls, krūze, soma utt.) – ja jūs bieži uzturaties kopā ar programmētājiem, iespējams,  esat dzirdējuši, ka viņiem ir daudz dažādas smieklīgas frāzes. T-krekls vai kāda cita lieta ar kādu no šīm frāzēm būs patiešām viltīga dāvana! Ir ļoti daudz variantu, no kā izvēlēties, sākot no jau gataviem piedāvājumiem un beidzot ar iespēju izveidot individuālu tekstu. 
 2. Zieds vai augs, kas attīra gaisu – šādai dāvanai būs ne tikai praktisks mērķis, bet tas arī priecēs katru dienu.

 

 1. Uzlīmju komplekts – Jūs, iespējams, pamanījāt, ka programmētāji ir ieinteresēti aplīmēt savus datorus ar uzlīmēm… Esam pārliecināti, ka programmēšanas uzlīmju komplekts patiešām iepriecinās šādu datoru dekorētāju 🙂 

Mēs ceram, ka no šī garā dāvanu saraksta, atradīsies kādā laba dāvāna,  kas uzmundrinās un pārsteigs cilvēku, kas Jums rūp. Lai veicas dāvanu meklēšanā! ;)  

Skip to toolbar
Registracija
Kontaktai