6 IEMESLI KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES TĀLMĀCĪBU

Mēs esam rakstījuši par to, ka mūsdienās ir daudz vietu un iespēju – kur un kā apgūt programmēšanu. 
Daudzi joprojām ir pieraduši pie tā, ka apmācības notiek auditorijā, kur ir daudz kursa biedru, un lektors vienmēr ir pieejams, lai atbildētu uz visiem jautājumiem.
Pēdējā laikā arī tālmācība iegūst popularitāti, it īpaši, ja jaunās tehnoloģijas ļauj bez problēmām sekot līdz nodarbībai datorā vai no telefona. 
Šajā rakstā mēs apskatīsim, kādas ir tālmācības procesa priekšrocības.
 
Visi studenti ir līdzvērtīgi

Pastāv uzskats, ka tālmācībai tiek pievērsts mazāk uzmanības no pasniedzēja vai arī tiek palaists garām kaut kas svarīgs. Tomēr tas tās nav.
Mūsdienu tehnoloģijas ļauj Jums tieši piedalīties apmācību norisē, līdzvērtīgi klātienes konsultācijai ar pasniedzēju – uzdot jautājumus, apspriest ar citiem kursantiem tēmas, sekot līdz videomateriāliem – tā teikt, darīt to pašu, kas ir pieejams kursantiem, kuri atrodas mācību telpā.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nodarbību apmeklēt ir vieglāk

Ir vairāki iemesli, kāpēc cilvēki izvēlas tālmācības veidu. Viens no tiem ir laika ekonomija.
To var apvienot ar darbu, vai, ja skola atrodas tālu no mājām (citā rajonā, pilsētā), ietaupīt laiku, kas tiek pavadīts ceļā. Kā arī slikti laika apstākļi, nogurums utt. vairs nevar būt par iemesliem, lai nesekotu līdz nodarbībām. 

Apmācību pieejamība jebkurā pilsētā, vai pat valstī

Gadās tā, ka vēlamās studijas notiek citā pilsētā, vai pat citā valstī. Tālmācība ir lielisks risinājums, ja Jūsu pilsētā nav interesējošā mācību iestāde, bieži ceļojat, vai dzīvojat ārzemēs, bet vēlaties studēt dzimtajā valodā. Tāpēc Jums nav jāatsakās no sapņa mācīties ko jaunu, ja vienīgais iemesls ir attālums. Jūs varat mācīties attālināti no jebkuras vietas pasaulē. Viss, kas Jums  nepieciešams – vēlme, dators un labs internets. 

Tā ir vieglāk koncentrēties

Ir daudz cilvēku, kuriem ir grūtāk koncentrēties, atrodoties kādā svešā vidē. Tāpēc ideāls variants ir mācīties no mājām, vai kādā citā (jau ierastā) vidē, kur nekas netraucē koncentrēties.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ērta komunikācija ar pasniedzēju

Iemācīties attālināti komunicēt ar pasniedzēju ir tikpat viegli kā atrodoties klasē. Dalība reāl-laika apmācības sesijā ļauj uzdot citiem kursantiem jautājumus, kā arī konsultēties ar pasniedzēju.

Pašdisciplīnas apmācība

Dažreiz mācību process ārpus mācību telpas prasa daudz pūļu, ir sevi jāpiespiež apsēsties un sākt mācīties. Tomēr tālmācība ir visai noderīga, jo tā māca cilvēku būt organizētam, patstāvīgam, disciplinētam. Un tieši šīs prasības ir nepieciešamas arī programmētājiem. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lai apmācības būtu vēl ērtākas, mēs esam radījuši iespēju to darīt attālināti. 

Kāda ir atšķirība starp tālmācību Riga Coding School un tiešsaites kursiem citās skolās?

  1. Apmācību apmeklēšana, kuru translē tieši no klases. Jums būs iespēja reālā laikā mijiedarboties ar savu pasniedzēju un kursa biedriem. 
  2. Apmācības notiek pēc jau iepriekš sagatavota un saskaņota grafika, lai Jūs varētu viegli plānot savu laiku.
  3. Pēc katras lekcijas Jums būs iespēja pārskatīt ierakstu un atkārtot nodarbību.
  4. Pēc tālmācību programmas beigšanas Jūs saņemsiet sertifikātu.
  5. Pēc apmācības Jūs saņemsiet pilnu programmēšanas skolas Karjeras Centra piedāvājumu klāstu, kurā ietilpst: karjeras konsultācija, CV un motivācijas vēstules sagatavošana, IT darba intervijas simulācija, LinkedIn profila labošana vai izveide, nodarbinātības palīdzība.

Apskatoties augtāk minētās priekšrocības, var secināt, ka tālmācību izvēlei ir daudz iemeslu. 

Ja domājat, ka šāds apmācību veids būtu Jums piemērotākais un ērtākais – droši izvēlieties tālmācību pie RCS! Iespējams, tas būs Jūsu ceļš jaunas karjeras uzsākšanai! 

Skip to toolbar
Registracija
Kontaktai