Kā iegūt darbu Google? 5 soļi

Tu droši vien esi dzirdējis, ka Google piedāvā dažus no visvērtīgākajiem darbiem, tāpat kā citi slaveni ar IT sfēru saistīti uzņēmumi kā Amazon, Microsoft vai Facebook. Darbs šādos uzņēmumos šķiet nesasniedzams sapnis? It nemaz! Šajā rakstā mēs dalīsimies ar soļiem, kas palīdzēs tuvoties šim sapnim vai pat to īstenotu. Jo kāpēc gan ne?

 

1. solis – Iemācies programmēt
Pastāv daudz mācību iespēju, sākot no pašmācības līdz augstākajai izglītībai. Tomēr daudzi izvēlas optimālāko variantu – programmēšanas kursus, kas ļauj samērā īsā laikā iemācīties programmēšanas pamatus. Ja nezini, kuru valodu izvēlēties vispirms, iesakām izmēģināt Python vai Java, un tad visas pārējās pēc nepieciešamības iemācīsies diezgan viegli.

2. solis – Īsteno vairākus personīgus projektus
Kad esi iemācījies programmēt, sāc veidot savu darbu portfolio. Pirmajiem projektiem izvēlies sev interesējošas un būtiskas tēmas. Piemēram, ja Tev patīk fotografēšana, vari izveidot vietni saviem skaistākajiem fotoattēliem – vietni var uzlabot, papildinot to ar iespēju iegādāties fotoattēlus, un varbūt pat pārbaudīt, kā darbojas datu analīze, analizējot visvairāk nopirktos fotoattēlus.

3. solis – Izveido LinkedIn profilu
Lai iegūtu sapņu darbu, ir ļoti svarīgi būt redzamam tiešsaistē. Tu vari sākt sākt ar spēcīgu LinkedIn profilu, vari arī izveidot personīgo vietni, FB lapu utt. T. Ja Tu nezini, kā izveidot labu profilu, lasi šo blogu.

4. solis – Atrodi, kur praktizēties
Ja Tev ir portfolio un esi redzams tiešsaistē, vari sākt meklēt prakses vietas. Protams, Tu vari mēģināt uzreiz nosūtīt CV uz savu sapņu darba vietu, bet Tu jutīsies daudz spēcīgāk, ja vispirms būsi praktizējies līdzīgā uzņēmumā. Prakses laikā Tu varēsi labāk saprast, kādas ir Tavas stiprās un vājās puses; kas vēl jāapgūst, lai, dodoties uz darba interviju, justos ārkārtīgi spēcīgs par sevi un savām prasmēm.

5. solis – Sagatavojies darba intervijai
Kad visi iepriekš uzskaitītie soļi ir paveikti, ir pienācis laiks sagatavoties darba intervijai. Jo labāk sagatavosies, jo spēcīgāk jutīsies un lielākas iespējas gūt panākumus jau pirmajā reizē. Ja nezini, ar ko sākt, iesakām izlasīt šo rakstu.

          

Šie ir 5 galvenie soļi, kurus vari spert, lai iegūtu sapņu darbu Google vai līdzīgā uzņēmumā. Protams, papildus tam visam vienmēr ir aktīvi jāinteresējas par IT sfēru un inovācijām, jāpiedalās dažādos saistītos pasākumos, jāveido attiecības ar noderīgām paziņām utt. Jo vairāk Tu iesaistīsies IT pasaulē un pilnīgākas būs Tavas zināšanas, jo lielāka iespēja, ka Tavs sapnis par tādu uzņēmumu kā Google piepildīsies. Veiksmi!

Skip to toolbar
Registracija
Kontaktai